למידע נוסף והרשמה: 04-8148129

צוות הכפר

אנחנו מאמינים שצוות הכפר הוא המוביל את החניכים להגשמת החלומות שלהם. לכן אנחנו מקפידים על האיכות והמקצועיות של הצוות שלנו והם עוברים הכשרות לאורך כל השנה. הצוותים גרים בכפר ויחד עם החניכים בעצם מהווים קהילת חינוך אחת מגובשת.

הכירו את הצוות שלנו

בועז שוורץ מנהל הכפר

בועז שוורץ - מנהל הכפר

נשוי ואב לחמישה.

תואר ראשון בכלכלה מנהל עסקים ותואר שני בתולדות עם ישראל.

איש חינוך בעשרים השנים האחרונות, במגוון תפקידים: מדריך, מורה בקורס הגיור "נתיב", מחנך ורכז בתיכון הדתי של טבריה, שליח בקהילה היהודית באנטוורפן בלגיה, ומנהל "שקד דרכא", תיכון דתי בשדה אליהו, עמק המעיינות.

את הצבא הסדיר סיים כמפקד פלוגה בשריון וכיום משרת כמג"ד במילואים.

" אני גאה להמשיך את הדרך החינוכית של הכפר, להיות בית חינוך עבור נערים ונערות שיודעים לחלום ולהגשים, גאה לעבוד עם צוות שאוהב ומאמין בנערים ובנערות שבכפר.  אורד וינגייט הזכיר במכתבו האחרון את הפסוק  "אם אשכחך ירושלים- תשכח ימיני", ירושלים שמסמלת עבור כולנו את החלום ואת השלום תוכל להיבנות רק מתוך זיכרון העבר, לאור אמונה גדולה בעתיד, אבל יותר מכל על ידי מיצוי ההווה, עכשיו! בואו לכפר נצלו את ההזדמנות, "זהו הזמן, זה היום, זה הרגע. "

איתי מזרחי- מנהל פנימיה

אורי דויטש- מנהל בית ספר

אלינור קיז מאירוביץ' - מנהלת השירות הסוציאלי

איתי מזרחי מנהל פנימיה
אורי דויטש
אלינור

נשוי ואב לשלושה. תואר שני בניהול מערכות חינוך

אני מאמין שכל ילד הוא עולם, לכל ילד יש חלומות, כישורים ויכולות. התפקיד שלנו כאן בימין אורד הוא קודם כל לעזור לילד לזהות את החוזקות שלו ואת האור הקיים בו, והדבר השני זה לתת לו הזדמנויות ותנאים מתאימים להצלחה וכן לחשוף אותו למרחבי צמיחה תוך ליווי אישי וצמוד במסע שלו אל עצמו.

נשוי ואב לשישה, בעל תואר ראשון ושני בחינוך. אורי הינו איש חינוך כ25 שנים. ב16 השנים האחרונות ניהל בתי ספר משולבים דתיים וחילונים ובתי ספר בפריפריה. כיום הוא מנהל את בית הספר של כפר הנוער ימין אורד.

"בפרשת 'בהעלותך' אומר רש"י שתפקיד הכהן הוא להדליק את האש של המנורה, עד שהאש דולקת ללא מאמץ : "עַל שֵׁם שֶׁהַלַּהַב עוֹלֶה, כָּתוּב בְּהַדְלָקָתָן לְשׁוֹן עֲלִיָּה, שֶׁצָּרִיךְ לְהַדְלִיק עַד שֶׁתְּהֵא שַׁלְהֶבֶת עוֹלָה מֵאֵלֶיהָ". רש”י מסביר מדוע התורה משתמשת בלשון העלאה, ומדוע לא מספיק רק להדליק. ההדלקה נעשית מתוך תודעה של עליה ומחייבת את הכהן לשהות בכל הדלקת נר עד שהשלהבת עולה באופן עצמאי. כך גם תפקיד המחנך, להאמין שבכל אדם יש אור וכוח פנימי והתפקיד החינוכי שלנו לעזור לכל תלמיד למצוא אותו ולהוציא אותו לפועל."

נשואה ואם לאחד, בעלת תואר ראשון בעבודה סוציאלית ותואר שני בעבודה סוציאלית קלינית מאוניברסיטת חיפה. לאלינור הכשרה בפסיכותרפיה אנליטית וטיפול בהתמכרויות והיא בעלת ניסיון רב בעבודה עם נוער בסיכון. אלינור עובדת סוציאלית בימין אורד משנת 2017.

"אני מאמינה בקשר קרוב ואנושי בין איש חינוך והטיפול לבין החניך. דרך אמון ויצירת ברית יכולה להיווצר התפתחות משמעותית בנפשם של הנערים. אני מנחה את הצוות הטיפולי להעניק לצוות החינוכי מעטפת מקצועית וקרובה באמצעות הדרכה פרטנית, קבוצתית ובאופן של ליווי שנתי שוטף. אנו רואים חשיבות לשותפות וליווי אישי של צוות ההדרכה וצוות בית הספר, תוך  מתן כלים הדרכתיים, מקצועיים וחינוכיים,  המפתחים את השפה ואת העולם הפנימי והרגשי של הצוות ושל החניכים."